KARDAMON (EUROPEAN FOOD)

Allrestaurants - KARDAMON - Nysa, POLAND

Address: Kramarska 12/14, 48-300 Nysa, POLAND
Phone: +48787773524 Mobile: * Fax: *
Website: http://kardamon.nysa.pl Email: *

Kardamon to restauracja w centrum miasta, istniejąca od 2012 roku. Lokal położony jest w najpiękniejszej, zabytkowej części miasta Nysa, tuż przy Rynku Solnym. Wnętrze Kardamona urzeka urokliwymi pomieszczeniami, o unikalnych sklepieniach i oryginalnych kamienno-ceglanych ścianach. Architektura zabytkowych pomieszczeń, w połączeniu z gustownym wystrojem tworzy niepowtarzalny klimat i przyjemną atmosferę.

Lokal dysponuje także dwoma niezwykłymi salami znajdującymi się w podziemiach, w zabytkowych piwnicach, które są do dyspozycji klientów przy większych imprezach okolicznościowych lub pełnym obłożeniu głównych sal restauracji.

Największą sławę przynosi Kardamonowi doskonała kuchnia, która jest znana i doceniana nie tylko w Nysie, ale także daleko poza granicami miasta. Dania są przygotowywane z najwyższej jakości, zawsze świeżych składników, przez renomowanego Szefa Kuchni. Uczta dla zmysłów rozpoczyna się już w momencie podania potraw na stół - każda z nich wygląda jak osobne dzieło sztuki, a to tylko preludium przed główną atrakcją jaką są wspaniałe doznania smakowe.

Allrestaurants - KARDAMON - Nysa, POLAND Allrestaurants - KARDAMON - Nysa, POLAND Allrestaurants - KARDAMON - Nysa, POLAND Allrestaurants - KARDAMON - Nysa, POLAND Allrestaurants - KARDAMON - Nysa, POLAND
Free WiFi network Smoking area: Not smoking Google Map
x
X