MOLLINI (المـطـبـخ الإيـطــالـي)

Allrestaurants - MOLLINI - Poznan, بولندا

العنوان: Św. Marcin 34, 61-806 Poznan, بولندا
الهاتف: +48618525333 الموبايل: * الفاكس: *
الموقع الإلكتروني: http://Mollini.pl البريد الإلكتروني: *

Mollini to cudowne miejsce, jednak restauracja ta, to nie tylko cuda. Realizm magiczny tego miejsca, to moment, gdzie cudowne i realne nabiera prawdziwego smaku. Estetykę Mollini wyczuwa się w systematycznie prowadzonym namyśle nad pięknem i sztuką pobudzania receptorów smakowych.


Sekret włoskiej kuchni polega na jej prostocie i szlachetności składników. Włosi czynią z jedzenia wielką sztukę. Wynika to w dużej mierze z ich stylu życia i ich południowego temperamentu.
Zgodnie z włoską mentalnością Trójca Święta, której wierna jest Mollini to: oliwa, chleb i wino.
W tej Restauracji jednak, nie chodzi tylko o jedzenie, ale o styl życia – cieszenie się w spokoju z przyjemności, jakie ono ze sobą przynosi. Dlatego też Mollini stała się potężnym arbitrem smaku, z którym musi liczyć się logika potraw.


Tak jak regiony Włoch, tak Mollini jest restauracją kontrastów smakowych. Smak dzielnicy południowych Włoch to czarny makaron z sepii, podawany z krewetkami oraz małże cozze w tradycyjnym sycylijskim sosie maślano – winnym. Północne przedmieścia na talerzach Mollini, to polędwica wołowa na szpinaku, w sosie kaparowo – truflowym, z grillowanymi warzywami.


Życie tu toczy się tu niespiesznie, zwłaszcza o zmroku, gdy nadchodzi pora wieczornego posiłku.
Po przekroczeniu drzwi Mollini wchodzimy w krainę winnic, gajów oliwnych, czarownych wsi rybackich i miasteczek z pachnącym chlebem. Wchodzimy na spotkanie otwartych ludzi, którzy tworząc w duchu smaku „Made In Italy” wprowadzają nas w autentyczny pejzaż „Made in Mollini”.


Buon Apettito!

Allrestaurants - MOLLINI - Poznan, بولندا Allrestaurants - MOLLINI - Poznan, بولندا Allrestaurants - MOLLINI - Poznan, بولندا Allrestaurants - MOLLINI - Poznan, بولندا Allrestaurants - MOLLINI - Poznan, بولندا
التدخين: ممنوع التدخين Google Map

التصنيف حسب أنواع المطابخ

NEWSLETTER

البريد الإلكتروني: 

 

نــادي الـطـبـاخـيـن

شـركـات خـدمـات وتـزويـد الـمـطـاعـم

x
X